Rejestracja konta z 14 dniowym okresem próbnym

Szczegóły w Regulaminach.

Dane logowania:
Hasło musi mieć minimum 6 znaków
Hasło musi mieć minimum 6 znaków i być takie samo jak wpisane obok
Podaj poprawny adres email (nazwa@domena.xx)

Dane firmy:
Wpisz poprawnie imię i nazwisko osoby zamawiającej
Podaj nazwę firmy składającą się z minumum 4 znaków
Podaj NIP firmy, tylko cyfry bez myślników
Wpisz poprawny numer telefonu
Podaj nazwę ulicy wraz z numerem domu i lokalu
Wpisz kod pocztowy rozdzielony myślnikiem (xx-xxx)
Podaj miejscowość, minimum 3 znaki
Zaznacz jedną z opcji
Abonament:
Potwierdzenie:
TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Business Management J. Mosiądz, T. Oliwa, D. Rząsa Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie (31-406) Al. 29 Listopada 130/208, NIP: 6782548091, numer telefonu: 123523270, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Chcę otrzymywać informacje drogą elektroniczną i telefoniczną o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących produktów Business Management J. Mosiądz, T. Oliwa, D. Rząsa Spółka Jawna i partnerów Business Management J. Mosiądz, T. Oliwa, D. Rząsa Spółka Jawna. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce Prywatności.
Proszę zaznaczyć
TAK, znam i akceptuję warunki Regulaminu, Polityki Prywatności oraz Cennik. Z dniem zarejestrowania formularza zamówienia przyjmuję ofertę.
Podmiot zamawiający jest przedsiębiorcą, jednostką budżetową lub instytucją publiczną.
Cena abonamentu po okresie próbnym: Pakiet ENTERPRISE 12 miesięcy 1794,57 złotych brutto, Pakiet PRO 12 miesięcy 1463,70 złotych brutto, Pakiet MINIMAL 12 miesięcy 1094,70 złotych brutto.


Po złożeniu zamówienia na podany adres e-mail zostanie Państwu przesłany e-mail powitalny z informacjami dotyczącymi zamówienia. Korzystanie z portalu jest możliwe po zalogowaniu się przy użyciu loginu i hasła podanych przez Państwa w formularzu zamówienia. W przypadku nieotrzymania e-maila powitalnego prosimy o kontakt z bok@egpp.pl. (Prosimy o sprawdzenie skrzynki odbiorczej SPAM. Ze względu na ustawienie programów pocztowych korespondencja e-mailowa od Usługodawcy może trafić do wiadomości niechcianych).Business Management J. Mosiądz, T. Oliwa, D. Rząsa Spółka Jawna
31-406 Kraków, Al. 29 Listopada 130/208, NIP: 678-25-48-091, REGON: 351385301, KRS: 0000254412
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS